O nas

Kim jesteśmy

page2-img1

Główny profil naszej działalności to obszar edukacji oraz HR (Human Resources). Zajmujemy się m. in. rekrutacją pracowników dla różnorodnych podmiotów, w tym zwłaszcza dla firm farmaceutycznych oraz szeroko pojętej branży ochrony zdrowia (rekrutacje m. in. białego personelu). Jest to obecnie główne źródło przychodów Referral Sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo prowadzi ponadto działalność edukacyjną dla m. in. lekarzy oraz rehabilitantów na rynku polskim, plan ekspansji na rynki zagraniczne przewidziany jest do realizacji w 2016 r. W związku z tym trudna jest również do określenia pozycja na tle działalności firm konkurencyjnych, aczkolwiek, ze względu na posiadane obecnie obroty/przychody, niewątpliwie jest to pozycja wysoka. Skupiamy się na realizacji projektów inwestycyjnych dla obszaru edukacji i ochrony zdrowia/medycyny, z tym wiążąc swoją przyszłość.

Realizacja kolejnych projektów stanowi rozszerzenie i nową ścieżkę rozwoju przedsiębiorstwa. Dzięki dotychczasowej działalności posiadamy nawiązane kontakty w branży medycznej, w tym rehabilitacyjnej.

Historia działalności

Przedsiębiorstwo powstało w 2012 r. jako spółka celowa dla działalności HR oraz edukacyjnej. Jest zespołem współpracujących konsultantów i ekspertów z zakresu projektowania, modelowania, analizy, HR, przedsięwzięć edukacyjnych i rozwojowych zwłaszcza z obszaru ochrony zdrowia.

W pierwszym etapie działalności prowadziliśmy prace nad budową własnego systemu informatycznego, na którym opiera się obecna działalność. Rozwiązanie zbudowane jest na modelu SEB (Standard of Education in Business), który jest chronionym prawnie zbiorem autorskich rozwiązań.

Wartości

1

Innowacyjność

2

Doświadczenie

3

Zaufanie